שליכט צבעוני


 
גרגמיש MATRIX
גרגמיש סיליקוני
גרגמיש מועשר
גרגמיש
גרגמיש
אקרילי גמיש


 
גפן כורכרי
טרה
גפן
טבעי מינרלי
  l

 

שליכט צבעוני

אם הגענו לשלב השליכט זה אומר שאו-טו-טו אנחנו לקראת סיום מבצע צביעת הבית פנים או חוץ. זה הזמן ללכת רחוק עם הפנטזיה של מראה הבית שלנו. האם אנחנו רוצים אותו עם מעטה מסורתי לבן וחלק או עם שפריץ תעשייתי או אולי נעדיף שליכט צבעוני קצת יותר חדשני וצבעוני בטקסטורות שונות ומפתיעות. כך או כך רצוי שאת השלב הזה בבנייה או בשיפוץ, השלב של שליכט צבעוני או לבן, יעשה אדם מיומן ומנוסה.

שליכט, מלט בגרמנית, הוא השכבה האחרונה בכיסוי הקירות החיצוניים והפנימיים. בעוד שהשכבות הקודמות, השחורות, מיועדות ליצירת מעטה אטום ומבודד, השליכט, בנוסף, גם קובע את מראה הקירות והמבנה כולו. האופציה להשתחרר מכבלי השליכט הלבן ולעבור לחיפוי של שליכט צבעוני פותחת הרבה אפשרויות עיצוביות מדהימות אבל גם מקילה על כל התהליך. אם כבר החלטנו להכניס קצת צבע לחיינו, כדאי להעדיף שליכט צבעוני מגוון על פני צבע לבן. שליכט צבעוני חוסך שלבים שקימים בתהליך  הצביעה .

שליכט צבעוני בשימוש חכם יעשה את השינוי

קיר חיצוני או פנימי עם שליכט צבעוני יהפוך את המקום לחוויית מגורים או עבודה מרגשת. בשוק קיימים סוגים רבים של שליכט צבעוני והצרכן צריך רק להתאים אותו אל האווירה שהוא בחר להעניק לביתו. שליכט צבעוני בגוונים חומים ואדומים יעניק תחושה כפרית, ואילו מראה עתיק יתקבל עם שליכט צבעוני בגווני אבן לא מלוטשת. שליכט צבעוני יכול ליצור תחושת יוקרה על ידי צבעים בוהקים ונקיים, או תמימות ושמחה לחדרי ילדים עם שליכט צבעוני בגווני פסטל.  

ורק יש לציין כי שליכט צבעוני יכול להגיע במגוון מרקמים. כל חומר, טבעי או לא, אקרילי או מינראלי, גס או עדין, בעל טקסטורה חלקה או מגושמת, מבריקה או מט, שלמה או סדוקה – כולם מתאימים להכיל פגמנטים של צבע מכל סוג. בכל מקרה יש לדאוג לרכישת חומרים איכותיים מחברה שנותנת אחריות. שליכט צבעוני מאיכות גבוהה יוסיף עמידות לקיר ויעמוד בתנאי אקלים קשים.  וכאמור, חשוב להעסיק בעלי מקצוע בקיאים בעבודת שליכט צבעוני, שיבטיחו את המראה שעליו חלמתם.

 

בניית אתרים

מפת האתר
סרטים
מרכז הדרכה ומכירה
על נדיר